Ul helikopterin mes shtëpive për të pirë një kafe

Piloti Bruno M, 58 vjeç, uli helikopterin e tij në sheshin Ussegilo, në zonën e Torinos, vetëm për të pirë një kafe.

Ai  “parkoi” helikopterin në mes të disa shtëpive, në kundërshtim me rregulloren ENAC (Shkolla Kombëtare e Aviacionit Civil), duke vënë në rrezik sigurinë publike.

LEXO DHE :  Aksident në Maliq, makina përplas për vdekje 21-vjeçaren

Pasi ai piu kafenë, u largua duke kërkuar ndjesë.

58-vjeçari, njihet për fluturimet e tij mbi qendrat e banuara. /E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.