U tha se ishte shtatzënë për herë të dytë, reagon Rezarta Shkurta

Së fundmi, në rrjetet sociale ka qarkulluar një lajm që thoshte se,  këngëtarja, Rezarta Shkurta ishte në pritje të fëmijës së saj të dytë. Por doli se, ky lajm ishte i rremë. Vetë këngëtarja, përmes një postimi në Instastory e ka hedhur poshtë këtë aludim.  Përmes një fotoje, këngëtarja shkruan:

“Lajm i rremë! Nuk guxon njeriu të vërë bark se e bëjnë shtatzënë. Nuk do t’i kisha dhënë rëndësi këtyre lajmeve, por duke marrë shkas se po më urojnë shumë miq, ju them: Nuk jam shtatzënë dhe nuk kam ndërmend të jem. Thjesht jam shëndoshur.” Pra, që ta merrni vesh mirë, Rrezarta nuk na qenka shtatzënë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pezullohet nga detyra drejtori i Burgut 313

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.