U rrëzua nga Kolegji Zgjedhor, Meta nesër konferencë që në orën 08:00 të mëngjesit

Presidenti Meta ka njoftuar se nesër në orën 08:00 të mëngjesit do të mbajë një konferencë për shtyp në Presidencë.

Nga burimet bëhet me dije se Presidenti Meta do të flasë për vendimin e Kolegjit Zgjedhor që rrëzoi sot indirekt dekretin për anulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit.

LEXO DHE :  Shuhet legjenda e Tiranës, Fatmir Frashëri!

Kolegji Zgjedhor rrëzoi ditën e sotme në unanimitet 5 me 0 kërkesën e Idajet Beqirit për çregjistrimin nga zgjedhjet në respekt të dekretit të Metës./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.