U përplas nga makina, humb jetën 22-vjeçari nga Elbasani

Me datën 31 korrik në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji 22-vjeçari me inicialet B.T i cili po udhëtonte me një motoçikletë, është përplasur nga një makinë me të cilën po udhëtonte 28-vjeçari Erlind Pulaku.

LEXO DHE :  Ajola Xoxa bëhet nostalgjike, poston foto kur ishte shtatzënë!

Ditën e sotme 22-vjeçari ka ndërruar jetë në Spitalin e Trumës në Tiranë, pasi nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra nga aksidenti./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.