U nda pas 17 vitesh martesë, Jonida Maliqi: Ja pse duhej të merrja këtë vendim!

Pavarësisht se është përpjekurqë të mos flaës lidhur me jetën e saj private, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi e ka konfirmuar edhe vetë lajmin për ndarjen nga bashkëshorti pas 17 vitesh martesë.

E ftuar sot në emisionin “Xing me Ermalin”, Jonida ka treguar për herë të parë arsyen pse u nda nga bashkëshorti. Ajo u shpreh se ata morën këtë vendim pasi ishte domosdoshmëri për të pasur një jetë më të qetë dhe të lumtur dhe pranoi se ndarja është e vështirë.

LEXO DHE :  “Prova” e Adrian Pacit hulumton mundësitë

“Bukur nuk është absolutisht. Mund të them që është relativisht e vështirë por kur kthehet në domosdoshmëri për të qenë më tej jetesa më e qetë, më e lumtur dhe më e bukur, i jepet zgjidhje në këtë formë”, u shpreh Jonida./A.C/dritare.net

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.