U martuan në ‘Dua të të bëj të lumtur’, Erioni surprizon Emin me këngëtaren që e kishte idhull

Erioni ka ardhur sot në Dua të të bëj të lumtur, për të t’i bërë një surprizë të madhe bashkëshortes së saj. Idhulli i saj është këngëtarja e njohur shqiptare Eli Fara.

Punoi si fillim jashtë Shqipërisë por për shkak të një sëmundje që kaloi, Erioni u kthye në Shqipëri dhe filloi të punojë në një Call Center.

Atje u njoh me Emin, një vazjë të re nga Fieri. Ata u njohën edhe me familjet e njëri tjetrit, Emi mbeti shatzënë. Lindi  Sibeli më pas vajza tjetër, dhe ata nuk patën mundësi të bënin një dasëm.

LEXO DHE :  Zef Brozi: Mafia politike e financuar nga anti-perëndimorët vepron për destabilizim

Sot Erioni i ka bërë surprizën më të bukur Emit. Ata u martuan në “Dua të të bëj të lumur”, dhe për ta këndoi idhulli dhe e preferuara e emit, Eli Fara./A.C/driatre.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.