U bllokua në kanionet e Erzenit, 42-vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës

5 persona mbetën të bllokuar prej 4 orësh, në shpellën e Pëllumbasit në kanionet e Erzenit.

5 personat kishin shkuar të kryenin ngjitje, po njëri nga ata ka ndrydhur kaviljen. Helikopteri dhe ndihma mjekësore mbërritën në Shpellën e Pëllumbasit dhe bënë të mundur marrjen e 42-vjeçarit të lënduar. 42-vjeçari, Gazmend Bugalli është dërguar në Spitalin e Traumës. 4 shokët e tjerë janë larguar në këmbë nga Shpella e Pëllumbasit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ku ta bëni testin prenatal Veracity, për të mos lindur fëmijë me çrregullime!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.