U arrestua për ngacmimin e nxënëses 14-vjeçare, ja çfarë thotë mësuesi në Polici!

Një mësues i një shkolle 9 ­vjeçare në Tiranë u arrestua për veprime të turpshme me një nxënëse 14­vjeçare. Shtetasi Hasan M., 64­ vjeç, banues në Tiranë, në mënyrë të përsëritur, në ambientet e shkollës, ka kryer veprime te turpshme me nxënësen e tij. Gjatë marrjes në pyetje mësuesi i matematikës, ka mohuar gjithë sa akuzohet. Ai ka thënë se me nxënësen ka pasur sjellje krejtësisht korrekte dhe nuk ka lidhje me ato që pretendon nxënësja. Ka qenë vajza që u ka treguar prindërve dhe më pas ata kanë bërë denoncimin në polici.

LEXO DHE :  Foto/ Deputeti Kujtim Gjuzi çudit me modelin e flokëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.