U akuzua për përdhunim, del videoja e sherrit mes Neymar dhe modeles, në hotel

Është thelluar skandali në të cilin është përfshirë futbollisti i famshëm, Neymar. Një video ka dalë së fundmi, ku duket modelja Najila Trindade Mendes de Souza duke goditur lojtarin Neymar në një dhomë hoteli. Najila është modelja që akuzon Neymar për përdhunim, gjatë një takimi në Paris më 15 maj.

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti në fundjavë!

Kamera është në pozicion fiks që tregon vetëm një pjesë të shtratit dhe në sfond mund të dëgjosh këngën “Çdo frymë që merr” nga grupi “The Police”, informon dritare.net

Në sekondat e fundit të videos, modelja reagon ashpër ndaj Neymar, i cili mbrohet duke ia vënë këmbët në fytyrë./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.