Trump për Meghan Markle: Nuk e dija që ishte kaq e keqe!

Presidenti Donald Trump do të zhvillojë një vizitë diplomatike në Buckingham Palace. Atë do të presë mbretëresha dhe gjithë familja mbretërore, përveç Meghan Markle.

Meghan i duhet të qëndrojë me Archie Harrison, djalin e saj që ende nuk ka bërë një muaj nga lindje.

I pyetur nga gazetari se çfarë mendonte për mosardhjen e Meghanit në takim, Trump tha se nuk ishte në dijeni, duke shtuar që s’e dinte që ishte kaq e keqe.

LEXO DHE :  Familja holandeze fshihej në bodrum prej 9 vitesh, duke kujtuar se ishin njerëzit e fundit në botë

“Nuk e dija këtë. Shpresoj të jetë në rregull. Çfarë mund të them? Nuk e dija që ishte kaq e keqe.”, tha Trump.

Nuk dihet se me çfarë qëllimi i tha Trump këto fjalë,  pasi më vonë ai tha që i vjen mirë që Meghan është pjesë e familjes mbretërore, duke shtuar se ajo do t’i kryente shkëlqyeshëm detyrimet e saj./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.