Trendi i sezonit/ Shihni vajzat e famshme, me kostume të ndritshme!

Kostumet me pantallona janë bërë trend kohët e fundit. Nëse jeni treguar të vëmendshëm, nuk ka personazh të njohur që nuk e ka veshur një të tillë. Duke nisur që nga Victoria Beckham, Meghan Markle apo Emma Willis.

Kostumi është një veshje e përkryer për këtë sezon, dhe përshtatët për çdo rast: në takime punë, mbrëmje, dasma etj.

LEXO DHE :  Boris Johnson pëson humbje të madhe, deputetët e detyrojnë të shtyjë Brexit!

Ky sezon është sezoni i ngjyrave. Guxoni dhe ju me ngjyrat e ndritshme, pasi të keni parë galerinë me foto më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.