Trendet e viteve ’80 po bëjnë një rikthim epik

Të mos ju duket aspak e çuditshme të shikoni femra në rrugë të veshura me stilin e viteve ’80. Madje nëse i shikoni, bëni mirë dhe ju të filloni të ndryshoni rrobat në gardërobën tuaj, sepse frudat, mëngët e fryra e shpatullat e ngritura të disa dekadave më parë janë rikthyer në modë.

LEXO DHE :  Kryetari i Këshillit, tregon ç’ndodhi në Durrës: Nuk isha në makinë kur u qëllua

Dritare.net, në galerinë më poshtë, ju sjell disa nga trendet më të fundit që janë rikthyer fuqishëm në modë./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.