Tragjedia në Korçë/ 3 viktima, vdes edhe vëllai i emigrantit që u vra në shtëpinë e tij

Disa ditë më parë qyteti i Korçës u trondit nga një ngjarje e rëndë. Një emigrant i sapo kthyer nga Amerika, Gramoz Nako, u gjet i vrarë në banesën e tij. Një ditë më vonë, vrau veten edhe kunati i tij, i dyshuar si autori i krimit. Sipas BalkanWeb sot është shënuar viktima e tretë në këtë familje. Ai është 59-vjeçari Rasim Nako, vëllai i Gramoz Nako. Viktima vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa nuk përjashtohet mundësia se mund të ketë ndërruar jetë për shkak të traumës që përjetoi nga vrasja e vëllait./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Nis peticioni për shkarkimin e Shpend Ahmetit nga pozita e kryetarit të Prishtinës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.