Tolgahan Sayisman publikon për herë të parë foton e të birit

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali pak javë më parë. Megjithëse Almeda na ka dhuruar disa çaste me të birin, ne ende nuk e kishim parë fytyrën e ëmbël të Efehanit, deri sot. Tolgahan ka ndarë me ndjekësit në Instagram një çast të ëmbël me të birin. Efehani fle në gjoksin e babi Tolgahanit dhe ky moment ishte i mrekullueshëm.

LEXO DHE :   Besnik Muçi pas shkarkimit: Vijoj detyrën në gjykatë!

“Momenti kur fjalët mbarojnë!”, shkruan Tolgahan në Instagram./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.