Tjetër tërmet në Shqipëri, ja epiqendra!

Një tjetër tërmet ka rëndë ditën e martë në vendin tonë.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit  tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme rreth orës 21:05 në Shqipëri.

Epiqendra ka qenë në detin Adriatik ose rreth 31 km nga Tirana. Lëkundjet kanë qenë me mganitudë 3 dhe me thellësi 27 km./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama thirrje investitorëve të huaj: Protestat mund të jenë pjesë e paketave turistike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.