Tiranë/ Një i ri humbet jetën, shkak konsumi i lëndëve narkotike

Një i ri është gjetur i vdekur mesditën e sotme në një apartament tek kompleksi “Ana” në Qytetin Studenti. Njoftohet se i riu është i identifikuar si Fation T.

Sipas të dhënave të para të policisë, dyshohet se i riu ka humbur jetën për shkak të konsumimit të lëndëve narkotike.

LEXO DHE :  Ministria e Brendshme bën bilancin deri më tani: Mbi 1000 banesa të inspektuara në Durrës, mbi 2000 në Krujë

Ndërkohë njoftohet se mjetet e emergjencës mjekësore e kanë pasur të pamundur të hyjnë në apartamentin e tij për shkak se rrugica afër banesës së djalit ishte shumë e ngushtë./D.B/Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.