Tiranë/ Hidhet nga kati i 9 i pallatit, vdes 61-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Tiranë. Një 61-vjeçar me iniciale F.XH., është hedhur nga kati i 9-të i banesës, dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Kongresi i Tiranës”, rreth orës 09:00 të mëngjesit dhe dyshohet se viktima ishte në kushte të rënduara psikike.

LEXO DHE :  Negociatat për Shqipërinë/ Presidenti i Francës sfidon BE-në. Çfarë deklaroi prapa dyerve të mbyllura në Londër

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.