Tirana nesër pa drita, ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike!

Ditën e nesërme një pjesë e kryeqytetit do të ketë kufizime të energjisë elektrike, kjo për shkak të investimeve që po bëhen për fuqizimin e nënstacionit Traktora.

 

LEXO DHE :  Jepuni burrelasve të hanë e të pinë, lërini stadiumet/Rama replikon me komentuesit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.