Tirana barazon ndaj Partizanit

Në minutën e 41 të ndeshjes, Tirana ka barazuar ndaj Partizanit. Golin e barazimit e ka shënuar Greca pak minuta para se të mbyllej pjesa e parë e ndeshjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Gjithmonë në stil, TN Couture qep çdo veshje të Majlinda Bregut

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.