Tirana barazon ndaj Partizanit

Në minutën e 41 të ndeshjes, Tirana ka barazuar ndaj Partizanit. Golin e barazimit e ka shënuar Greca pak minuta para se të mbyllej pjesa e parë e ndeshjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Brenda mesit të 2020, pothuajse të gjithë me shtëpi të reja!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.