Tifozët e Kombëtares i gëzohen barazimit me Jordaninë, nisin festën në rrugë

Duket se një pjesë e tifozëve janë të kënaqur me rezultatin e sotëm të ndeshjes Shqipëri –Jordani, e cila përfundoi 0-0.

Në pamjet e siguruara nga “BalkanËeb” shihen disa të rinj që këndojnë dhe brohorasin.

LEXO DHE :  Lezhë/ Qëllon i dehur me armë zjarri në ajër, arrestohet 49 vjeçari

 

Ndeshja miqësore mes Shqipërisë dhe Jordanisë e vlefshme në kuadër të përgatitjeve për ndeshjet e Ligës së Kombeve u mbyll me disa raste nga kombëtarja, por gjithsesi mbeti një ndeshje pa spektakël. V.D/Dritare.net/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.