Theu lejen e burgut dhe vrau një person, ja dënimi për Artan Koçekun!

Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë, ‘arrest me burg’, për Artan Koçekun, i cili u arrestuar tri ditë më parë.

Koçeku është përgjegjës për vrasjen e 35-vjeçarit me iniciale Angjelin Shkambi, më 17 dhjetor të 2017-ës. Ai gjithashtu kishte marrë leje nga burgu i Peqinit, ndërsa më pas nuk ishte kthyer më./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ja kush janë artistët ndërkombëtarë, të ftuar në edicionin e 58 të Festivalit të Këngës!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.