The Guardian/ 19 liqenet më të bukura në Evropë, një në Shqipëri

Foto 4/19 - Titisee, Gjermani

 

“The Guardian” ka publikuar një listë me liqenet më të bukur të Evropës.

Prestigjiozja Britanike, ka ftuar lexuesit e saj që të vizitojnë një nga 19 liqenet më të bukura në Evropë, mes tyre dhe liqenin e Ohrit, që ndodhet në Shqipëri dhe Maqedoni.

LEXO DHE :  Tetori rozë/ Dyfishohen mamografitë te Poliklinika Qendrore

Shfletoni galerinë për të parë 19 liqenet më të bukura në Evropë./ I.M-Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.