Tentuan ti bllokojnë rrugën Ramës, shoqërohen 20 protestues të PD-së

Policia ka nisur shoqërimet në lidhje me incidentin sot në Librazhd ku disa protestues të PD-së tentuan ti bllokonin rrugën Edi Ramës dhe hodhën sende të forta dhe mjete piroteknike drejt eskortës së tij.

LEXO DHE :  Basha: E prisnim vendimin negativ për negociatat!

Nga informacionet e para bëhet me dije se deri tani janë shoqëruar rreth 20 protestues, ndërkohë nuk dihet nëse ata do të arrestohen apo hetimi ndaj tyre do të kryhet në gjendje të lirë./ e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.