Tentojnë të futen në Drejtorinë e Policisë, hidhet sërish gaz lotsjellës drejt protestuesve

Protesta e opozitës është zhvendosur tashmë tek Drejtoria e Policisë së Tiranës, ku Basha me protestuesit kërkojnë lirimin e Sait Dollapit, të arrestuar pak më parë.

Protestuesit kanë tentuar të futen në Drejtorinë e Policisë së Tiranës duke hedhur kapsolla dhe tymuese drejt efektivëve, të cilët i janë përgjigjur duke hedhur gaz lotsjellës./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Produktet ushqimore po shkaktojnë qindra viktima në botë. Ja pse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.