Tentoi të vriste djalin e prezantueses, kapet gjatë arratisjes i riu shqiptar

Një nga katër të akuzuarit për tentativë vrasjeje ndaj djalit të prezantueses italiane, Simon Ventura, Niccolo Bettarini është arrestuar në tentative arratisjeje drejt Shqipërisë.

Shqiptari, Andi Arapi u dënua me arrest shtëpie nga gjykata italiane dhe sot është arrestuar në një traget, duke ardhur për në Shqipëri. Ai u ndalua në Bari, ku policia kufitare e bllokoi pasi verifikoi masën e arrestit që ishte vendosur për të./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Meta sulmon Ramën: Thirrjet e kryeministrit për dialog, ishin propagandë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.