Tensionohet situata/ Vasili merr drejtimin e emisionit Dritare me Rudinën

Me debate të forta është shoqëruar emisioni “Dritare me Rudinën”, në News 24. Të ftuarit kanë bërë sherr me njëri-tjetrin, ndërsa flisnin për zgjedhjet e 30 qershorit situatën në vend, por nuk kanë munguar as sulmet personale.

Teksa të pranishmit flisnin për procesin zgjedhor të 30 qershorit, artisti Laert Vasili, i mori  për pak kohë moderimin drejtueses së emisionit, Rudina Xhunga.

LEXO DHE :  Djali i Soros për refuzimin e negociatave: Europa ta pranojë që vuan nga Albanofobia!

Edhe kjo lëvizje nuk funksionoi për të ulur debatin e ashpër mes deputeti Letfter Maliqit dhe të ftuarve të tjerë./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.