Tenori i njohur, Placido Domingo, akuzohet për ngacmim seksual

Tenori i njohur Placido Domingo është akuzuar për ngacmim seksual, nga disa gra.

Tetë këngëtare dhe një kërcimtare pretendojnë se janë ngacmuar seksualisht nga tenori spanjoll, nga fundi i viteve 1980, shkruan Associated Press, transmeton dritare.net.

LEXO DHE :  PD Shkodër thirrje Ramës: Mos luaj me zjarrin

Vetëm njëra nga gratë ka pranuar që emri i saj të tregohet publikisht, dhe ajo është Patricia Wolf.

Domingo ka reaguar duke thënë se akuzat janë të  pavërteta./E.B.-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.