Temperaturat rriten, por ja zonat ku do të ketë shi!

Vendi ynë do të vijojë me kthjellime dhe vranësira kalimtare gjatë orëve të para të ditës. Ndërsa në pasdite vranësirat do të pësojnë zhvillim, duke sjellë shira në zonat malore, përgjatë kufirit lindor dhe verior.

LEXO DHE :  Nisin reshjet e dëborës, ja si do të jetë moti këtë javë!

Nga meteoalb mësohet se, temperaturat do të pësojnë rritje në vlerat minimale, por ato maksimale mbeten konstante, duke luhatur 14 deri ne 32 gradë celsius./K.C/dritare.net

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.