Të vogla dhe moderne, ja si t’i mobiloni tualetet!

Nëse shtëpia juaj nuk ka shumë hapësirë dhe ju nuk dini sesi të organizoni çdo dhomë, ballkon apo tualet sigurisht që keni shumë të drejtë. Por dritare.net sot në këtë artikull do ju tregojë sesi të keni një tualet modern edhe pse i vogël.

ngjyrat janë ato që bëjnë ndryshimin por sigurisht edhe përzgjedhja e pajisjeve të tualetit luajnë rol.

LEXO DHE :  Tërmeti ka përmbysur fabulën politike

në një tualet të vogël nuk mund të vendosim një vaskë të madhe, por një kabinë dushi është perfekte për t’u dukur çdo gjë bukur.

Përmes disa fotove që ne do jua tregojmë në galerinë më poshtë merrni disa ide për mobilimin e tualetit në shtëpinë tua.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.