Të shtëna në Mëzez, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë në Mëzez. I plagosur ka mbetur një 26-vjeçar, i cili për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për rrethanat. Ende nuk dihen shkaqet e të shtënave me armë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Familjarët deklaruan se u rrëmbye, 15-vjeçarja gjendet në Berat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.