Të gjithë vipat, në kokteilin e Paris Fashion Week

Paris Fashion Week, organizoi mbrëmë një kokteil party, ku u mblodhën, vipat, supermodelet dhe stilistët më të mëdhenj të botës së modës.

Victoria Beckham shkëlqeu me një këmishë rozë, të tejdukshme dhe një palë pantallona ngjyrë limoni. Në këtë event morën pjesë edhe modelet: Rosie Huntington-Whiteley, Cindy Crawford, Bella Hadid dhe Kendall Jenner.

LEXO DHE :  Foto/ Keni shtëpi të vogël? Disa ide si të krijoni më shumë hapësirë!

Dritare.net ka sjellë për ju foto të vipave në eventin e Paris Fashion Week/K.C/dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.