Të gjithë sytë te Rita Ora, në Los Anxhelos

Në daljen më të fundit publike, Rita Ora na ka mahnitur me veshjen e saj shumëngjyrëshe.

Teksa mbërriti në studiot e ‘Universal City’, në Los Anxhelos, Rita na tregoi edhe njëherë stilin e saj të veçantë.

LEXO DHE :  Vrau tre zyrtarë në Mat, burg përjetë për Kujtim Koxhën

Të gjithë sytë ishin te Rita, në Los Anxhelos. Rita veshi një fustan me ngjyra të ndryshme, të cilat shtriheshin si shirita, në të gjithë fustanin./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.