Foto/ Të gjitha rastet, kur princi Louis na ka shkrirë së qeshuri!

Do të dish kush e vodhi të gjithë vëmendjen këtë javë, kur mbretërorët u mblodhën për një ndeshje polo? Jo, jo i vogli Archie, i cili ishte i privilegjuar, pasi pas dy muajsh bëri shëtitjen e tij të parë në publik, në krahët e mami Meghanit. Ylli i vërtetë ishte… Natyrisht që princi Louis, i cili kaq i vogël na shkrin së qeshuri në çdo dalje të tij.

Ai thithi sërish gishtin, vendosi syzet e diellit, vrapoi në krahët e nënës së tij, dhe ndërsa i dhuroi një puthje teto Meghanit, u përpoq të bënte për të qeshur Archien.

LEXO DHE :  Horoskopi javor 18- 24 nëntor 2019

Mirë mbretërorët që i shkriu, por dhe ne të tjerët. Me këtë rast, dritare.net ka sjellë për ju disa raste kur, princi Louis, na ka shkrirë së qeshuri. Zbulojini në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.