Të butë dhe të ngrohtë, shikoni modelet më të bukura të shajeve!

Rroba të gjera, të trasha dhe shumë aksesorë që na duhen për këtë stinë na e kthejnë dhomën e gjumit në një rrëmujë të vërtetë.

Shajet janë aksesorët që na shoqërojnë gjatë ditëve më të ftohta të dimrit dhe na ndihmojnë duke na mbajtur ngrohtë.

Por ndodh të mos na pëlqejnë ato të vitit të kaluar dhe kërkojmë që çdo vit të blejmë të reja. Modele të reja dhe të bukura dalin pothuajse cdo sezon prandaj deh ne kërkojëm t’i ndryshojmë shpesh. Dritare.net sot në këtë artikull do iu tregojë modelet e shajeve më të bukura për këtë sezon sa të ftohtë por edhe të bukur. Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë./A.C/dritasre.net

LEXO DHE :  Kundër Konstituimit të Këshillit të ri Bashkiak, nis protesta në Shkodër


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.