Taylor Swift  dhe i dashuri i saj fotografohen bashkë, në rrugët e Parisit!

Taylor Swift dhe i dashur i saj Joe Alwyn, u fotografuan bashkë në rrugët e Parsit, teksa ata po shijonin një ditë të bukur pranvere. çifti u panë bashkë dorë për dore në Beaubourg, pas mëngjesit në Cafe de Flore.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, 18 shtator 2019!

Çifti ishin veshur sportivë, me syze dielli dhe me atlete./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.