Taulant Balla nxjerr foton: Berisha i shoqëruar me trafikantë drogë në protestë

Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, ka publikuar një foto në llogarinë tij Instagram.

Bashkangjitur fotos Balla shkruan se Berisha është i shoqëruar nga trafikantë droge, në protestë.

“Sali Berisha paske përfunduar të të shoqërojnë persona të skeduar nga policitë e vendeve partnere për trafikante droge. Mjaft dhe urdhra për dhunë! Nuk ndalet Drejtësia e Re as nga ti, as nga Luli, as nga Mona e as nga punonjësit e Xhelal Mziut!”, shkruan Balla./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Humbi Stambollin, Erdogan: Mesazh nga populli, nuk përjashtohet riformatimi i qeverisë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.