Taulant Balla nxjerr foton: Berisha i shoqëruar me trafikantë drogë në protestë

Kreu i Grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, ka publikuar një foto në llogarinë tij Instagram.

Bashkangjitur fotos Balla shkruan se Berisha është i shoqëruar nga trafikantë droge, në protestë.

“Sali Berisha paske përfunduar të të shoqërojnë persona të skeduar nga policitë e vendeve partnere për trafikante droge. Mjaft dhe urdhra për dhunë! Nuk ndalet Drejtësia e Re as nga ti, as nga Luli, as nga Mona e as nga punonjësit e Xhelal Mziut!”, shkruan Balla./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Inaugurohet shkolla e muzikës/ Rama: Statusi i mësuesit ka ndryshuar, por jo gjithçka është flori

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.