Tani që ditëlindja e Ledionit mbaroi, Sara fillon kërkesat e saj të çuditshme

Sara Hoxha ka vendosur që për 33 vjetorin e bashkëshortit të saj, Ledion Liço, të organizojë një festë surprizë. Në party ishin të pranishëm njerëzit më të afërm të çiftit ku nuk mungonin edhe të ftuarit VIP. Barku i rrumbullakosur prej shtatzënisë i kishte hedhur një nur Sarës e cila ishte e veshur me një fustan ngjyrë rozë. Por pas mbarimit të festës është radha që vëmendja të rikthehet te Sara. Ajo ka dy kërkesa ndaj bashkëshortit. Ja si shprehet ajo në instagram:

LEXO DHE :  Di Biagio dhe Zaccardo: Sot jemi tifozë me Shqipërinë!

Bashkëshorti im planifikon gjithmonë dhe bën shumë gjëra për ne, ndaj këtë vit unë dhe Lori vendosëm ta surprizojmë Ledionin me një festë. Tani Ledion është koha të më masazhosh këmbët dhe të më sjellësh ushqim! Ok, faleminderit”, u shpreh Sara në instagram. /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.