02:43 - 20 Janar, 2020

Etiketim: zonja

Ja zonjat mbretërore të veshura me lule!

Vera është pranë, dhe radhën e kanë veshjet e lehta e të bukura. Dritare.net do ju sjell disa foto të mbretërorëve me fustane me lule,...

Foto/ Të gjithë sytë te kapelet e këtyre zonjave mahnitëse!

Ka nisur dita e parë e Ditës së Zonjave, në Epsom. Në festivalin e Investec Derby 2019, zonjat e pranishme kanë siguruar që të...

7 rregulla të protokollit mbretëror, që asnjë nga zonjat nuk duhet...

Anëtarët e familjeve mbretërore janë gjithmonë në vëmendje të publikut. Ata bien në sy edhe më shumë kur bëhet fjalë për raste të veçanta,...

Bradley Cooper i shoqëruar nga dy zonja, në mbrëmjen e çmimeve...

Në mbrëmjen e çmimeve Oscar, Bradley Cooper kishte krah tij, dy zonjat më të rëndësishme për të. Njëra ishte e dashura e tij Irina...