11:45 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: Ylli Manjani

Ylli Manjani: Duhet rotacion politik, ta provojmë dhe Bashën në pushtet

Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani, ka shkruar në një status, në rrjetet e tij sociale, se rotacioni politik në këtë moment të situatës aktuale...

Ylli Manjani kundër presidentit: Meta gaboi që shkoi në mbledhjen e...

  Ish-ministri  i drejtësisë Ylli Manjani, me anë të një statusi, në rrjetet e tij sociale, e ka konsideruar të gabuar, veprimin e presidentit Meta,...

Ylli Manjani: Ju tregoj ç’do të ndodhë me zgjedhjet!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në Facebook, ka treguar se çfarë do të ndodhë me zgjedhjet. Ai shkruan se, ideja e...

Policia arreston protestues, gjykata i liron, Manjani: Ku shkuan zjarrvënësit?

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nëpërmjet një statusi në Facebook ka ngritur pyetjen nëse Ministria e Brendshme ka ndonjë sqarim në lidhje me të...

Presidenti Meta reagon ndaj SHBA dhe OSBE/ODIHR për zgjedhjet

Presidenti Ilir Meta nuk ka reaguar në lidhje me deklaratat e SHBA dhe OSBE/ODIHR në lidhje me zgjedhjet, por ka zgjedhur të shpërndajë një...

Deklarata e Ambasadës së SHBA për zgjedhjet: Ylli Manjani: Mos u...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani me anë të një shkrimi të postuar në Facebook, i ka bërë thirrje ambasadës së SHBA që mos të...

Manjani: Partia e Idajet Beqirit po hyn me dhunë në votime

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, përmes një postimi në Facebook,  ka komentuar sërish vendimin e Kolegjit Zgjedhor, për të mos çregjistruar nga zgjedhjet lokale...

Ylli Manjani: Kjo krizë më e thellë, ndikon niveli skandaloz i...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani me anë të një postimi në Facebook shprehet se kriza politike e tanishme është më e thellë për shkak...

A e shpërndan dot Meta parlamentin? Ylli Manjani jep argumentet

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me të drejtën kushtetuese të presidentit për të shpërndarë Parlamentin, duke thënë se nuk ka...

Manjani: Ministri holandes shuplakë Ramës, Europa është meritë jo shoqëri pilafi

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar në lidhje me deklaratën e ministrit të Jashtëm të Holandës duke thënë se ajo ishte një shuplakë...

Manjani-Metës: Mos ço ujë te mulliri i monizmit, po prisja datën...

Ish-ministri i LSI-së, Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratës për shtyp të Ilir Metës duke thënë se ka qenë duke pritur që sot të...

Manjani: Shokë edhe shoqe të KQZ çojeni budallëkun deri në fund

Ish-ministri i Drejtësisë i LSI, Ylli Manjani përmes një postimi në facebook ka reagaur në lidhje me kundërshtimin që i bënë shumica e anëtarëve...

Manjani: Na hapën barkun ndërkombëtarët. Kush e thirri dialogun që opozita...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani përmes një postimi në facebook, ka sulmuar përfaqësitë e huaja që janë të akredituara në vendin tonë. Manjani pyet me...

Negociatat me BE-në, Ylli Manjani: Kryeministri t’i sqarojë me veten si...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nëpërmjet një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me Raportin e KE që i rekomandonte BE-së çeljen e...

Manjani thirrje Metës: Ke arsye të forta, shty datën e zgjedhjeve!

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, i ka bërë thirrje presidentit Meta që të nisë procesin për shtyrjen e datës së zgjedhjeve lokale, të përcaktuar...