01:02 - 18 Qershor, 2019

Etiketim: xhinse

Ja pse disa vajza magjepsin gjithmonë me veshjet e tyre!

Për të qenë një vajzë moderne, është e nevojshme të dish disa gjëra jo pak të rëndësishme sa i takon veshjes. Prandaj, dritare.net ju...

Disa mënyra si të kombinoni xhinset e ndryshme, në dimër!

Moti i ftohtë është koha më e mirë ër të veshur xhinse. Janë të rehatshme dhe elegante. Dritare.net do ju tregojë disa mënyra sesi...

Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza, në dimër!

Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjetër. Dritare.net ju sjell sot disa...

10 mënyra si të kombinoni xhinset si Sarah Harris

Redaktorja e modës në revistën britanike Vogue, Sara Harris, është një inspirim i vërtetë sa i përket stilit të veshjes. Jo rrallë herë, Sarah...

Ja si mund të kombinoni xhinset, në një ditë dimri!

Moti i ftohtë është koha kur të gjitha xhinset që keni, vishen. Duke filluar nga modelet e ngushta e deri tek më të gjerat,...

Modelet më me stil të xhinseve, për vjeshtë!

Xhinset janë shumë të pëlqyera në vjeshtë, sepse ke mundësi t’i kombinosh me pallto, xhupa, triko dhe çdo lloj veshje tjetër. Pra, nuk të...

Kombinime të xhinseve me triko, që do ju bëjnë të dukeni...

Veshja me e shpeshte e vajzave është një palë xhinse dhe një triko, apo jo? Ju t gjitha i keni këto dy veshje, kështu...

Këto modele xhinsesh, do veshin vajzat gjithë vjeshtën!

Xhinsi është materiali i preferuar i të gjithëve për t'u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rrinë bukur në...

Sekretet që do ju ndihmojnë të blini xhinset e duhura

Ndonjëherë është shumë e vështirë të zgjedhësh pantallonat e duhura, sepse ka një larmishmëri në stil dhe në ngjyrë. Duhet të keni parasysh që...

Xhinset që çdo vajzë duhet t’i ketë në gardërobë këtë vjeshtë!

Pantallonat xhins janë pjesë e pandashme e gardërobës së çdo femre, sepse ata kurrqë nuk dalin nga moda. Edhe pse nuk janë asnjëherë demode, stilet...

Zëvendësoni xhinset e parehatshme me këto 9 modele pantallonash

Sado që t’ju pëlqejnë xhinset, ata asnjëherë nuk janë të rehatshme si pantallonat. Dhe dritare.net ka sjellë për ju modelet e pantalonave që janë...

Stilet e xhinseve që duhet t’i blini këtë vjeshtë

Vera ikën me gushtin, dhe vjeshta është shumë pranë. Që të jeni të parapërgatitur për sezonin e freskët, dritare.net ka sjellë për ju disa...

Uau, shihni sa kushtojnë këto xhinse!

Të gjithë jemi mësuar të shohim xhinse të grisura, me të çara të mëdha edhe të vogla, por me siguri që këto si keni...

Xhinse në zyrë, ja kombinimet që duhet t’i shihni patjetër!

Nëse më parë, ishte jo etike të vishje xhinse në zyrë, në ditët e sotme, gjërat duken se kanë ndryshuar. Njëjtë ka ndodhur edhe...

Foto/ Ky model i xhinseve provokuese, do t’ju lërë pa fjalë

Shtëpia franceze e modës “Veements” dhe “Levi’s” kanë shpikur modelin më të fundit të xhinseve që do t’ju lënë pa fjalë. Zinxhiri i xhinseve...