04:09 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: xhinse

Këto modele xhinsesh, do veshin vajzat gjithë vjeshtën!

Xhinsi është materiali i preferuar i të gjithëve për t'u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rri bukur në...

Modelet më të bukura të xhinseve, që do ju bëjnë të...

Gjetja e xhinse  të përsosur mund të duket e pamundur, por për fat të mirë, ka më shumë opsione se kurrë, në bazë të...

Modelet më të bukura të xhinseve, për ato që s’i braktisin...

Tani që është verë pothuajse të gjithë u thonë lamtumirë pantallonave xhins, por ka dhe nga ato vajza që i preferojnë dhe i veshin....

Meghan Markle akuzohet se ka shkelur etiketën e Wimbledon, ja pse!

Dukesha e Sussex, akuzohet për shkelje të etikës së Wimbledon. Pse? Sepse kur shkoi për të takuar tenisten dhe miken e saj të ngushtë,...

Këto janë modelet më të fundit, të xhinseve të shkurtra!

Shumë nga ju vajza mund të mos vishni fustane. Ose nuk ju pëlqejnë, ose jeni shumë tip sportiv. Por, dritare.net ka menduar për ju,...

Ja pse disa vajza magjepsin gjithmonë me veshjet e tyre!

Për të qenë një vajzë moderne, është e nevojshme të dish disa gjëra jo pak të rëndësishme sa i takon veshjes. Prandaj, dritare.net ju...

Disa mënyra si të kombinoni xhinset e ndryshme, në dimër!

Moti i ftohtë është koha më e mirë ër të veshur xhinse. Janë të rehatshme dhe elegante. Dritare.net do ju tregojë disa mënyra sesi...

Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza, në dimër!

Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjetër. Dritare.net ju sjell sot disa...

10 mënyra si të kombinoni xhinset si Sarah Harris

Redaktorja e modës në revistën britanike Vogue, Sara Harris, është një inspirim i vërtetë sa i përket stilit të veshjes. Jo rrallë herë, Sarah...

Ja si mund të kombinoni xhinset, në një ditë dimri!

Moti i ftohtë është koha kur të gjitha xhinset që keni, vishen. Duke filluar nga modelet e ngushta e deri tek më të gjerat,...

Modelet më me stil të xhinseve, për vjeshtë!

Xhinset janë shumë të pëlqyera në vjeshtë, sepse ke mundësi t’i kombinosh me pallto, xhupa, triko dhe çdo lloj veshje tjetër. Pra, nuk të...

Kombinime të xhinseve me triko, që do ju bëjnë të dukeni...

Veshja me e shpeshte e vajzave është një palë xhinse dhe një triko, apo jo? Ju t gjitha i keni këto dy veshje, kështu...

Sekretet që do ju ndihmojnë të blini xhinset e duhura

Ndonjëherë është shumë e vështirë të zgjedhësh pantallonat e duhura, sepse ka një larmishmëri në stil dhe në ngjyrë. Duhet të keni parasysh që...

Xhinset që çdo vajzë duhet t’i ketë në gardërobë këtë vjeshtë!

Pantallonat xhins janë pjesë e pandashme e gardërobës së çdo femre, sepse ata kurrqë nuk dalin nga moda. Edhe pse nuk janë asnjëherë demode, stilet...

Zëvendësoni xhinset e parehatshme me këto 9 modele pantallonash

Sado që t’ju pëlqejnë xhinset, ata asnjëherë nuk janë të rehatshme si pantallonat. Dhe dritare.net ka sjellë për ju modelet e pantalonave që janë...