15:18 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: Xhensila

Video/ Xhensila Myrtezaj, surprizë mahnitëse Bes Kallakut në 2-vjetorin e martesës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë një nga çiftet më të bukura të shoubizit shqiptar. Sot çifti i mrekullueshëm feston dy vjetorin...

Bes Kallaku poston foton me Ajkën: Zot, a ke një minutë...

Një vit më parë, aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Edhe pse Besi dhe Xhensila...

Në 1-vjetorin e lindjes, Besi dhe Xhensila postojnë fotot e Ajkës,...

Sot, vogëlushja Ajka, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt feston një vjetorin e lindjes. Nuk ka munguar as urimi i ëmbël nga babi...

Xhensila Myrtezaj: Horroret që kam dëgjuar në sallën e lindjes!

Korrikun e vitit që shkoi, Besi dhe Xhensila sollën në jetë vogëlushen Ajka. E ftuar në "Be coffe", Xhensila ka rrëfyer disa çaste, nga...

Si është të jesh e martuar me Bes Kallakun? Si përgjigjet...

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj, dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Çifti ka një vajzë të vogël, Ajkën. Ndërkohë, Xhensila,...

Xhensila Myrtezaj rrëfen takimin e parë me Ijen: Kishte thirrur gjithë...

E ftuar në "Be coffe", këngëtarja, Xhensila Myrtezaj ka treguar për takimin e parë me Ijen e Besit. Ndërsa aktori, Erjon Isai e pyeti...

Në ditëlindjen e Bes Kallakut, Xhensila ka vetëm një lutje për...

Bes Kallaku feston sot ditëlindjen. Ai bën 33 vjeç dhe urimi që bashkëshortja e tij, Xhensila, i ka bërë, është një dedikim i dashurisë...

Ja si nis fundjava për Xhensila Myrtezajn!

  Ndërkoh që vapa iku me gushtin, askush nuk nguron të shijojë rrezet e diellit dhe mrekullinë që ka deti, në këto ditë të para...

Pas lindjes së Ajkës, Besi i bën një dedikim mahnitës Xhensilës

Nuk kanë kaluar shumë ditë, që nga 12 korriku, kur Xhensila dhe Bes Kallaku morën për herë të parë në krahë engjëllin e tyre...

Ja kur do të publikohet kënga e re e Xhensila Myrtezajit!

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj  disa muaj më parë ka paralajmëruar se do të publikojë, një këngë për periudhën më të bukur të jetës së saj,...

Babai i ardhshëm Bes Kallaku, domate edhe për beben e tij

Ashtu si dihet Xhensila Myrtezaj, partnerja e Bes Kallakut është në pritje të ëmbël dhe pas disa muajsh pritet të sjellë në jetë fëmijën...

Ja sa të ftuar do ketë dasma e dytë e Bes...

Padyshim dasma e Xhensilës dhe Bes Kallakut, ishte një nga dasmat më luksoze të shoëbizit shqiptar. Një ceremoni madhështore e mbajtur në Pallatin e...

Video/ Vallëzimi i parë i Bes Kallakut dhe Xhensilës

Xhensila dhe Bes Kallaku kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në një ceremoni madhështore në praninë e shumë të ftuarve, një pjesë e mirë...

Bes Kallaku dhëndërr, i premton dashuri të përjetshme Xhensilës

Bes Kallaku dhe kengëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj po kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare, në një ceremoni madhështore në Pallatin e Brigadave....

Zbulohen detaje nga dasma e Bes Kallakut dhe Xhensilës

Gjatë muajit shtator, Bes Kallaku dhe Xhensila do të kurorëzojnë dashurinë e tyre.  Tashmë është bërë e ditur gjithçka, me Bes Kallakun dhe Xhensila...