23:06 - 26 Janar, 2020

Etiketim: vranësira

Temperaturat vijojnë në rënie/ Ja moti sot!

Vendi ynë përgjatë paradites së sotme do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Orët e mesditës dhe në vijim do të shtohen vranësirat...

Temperaturat në ulje/ Ja si do të jetë moti sot!

Pjesa e parë e ditës në vendin tonë do të jetë më kthjellime dhe vranësira të pakta. Por mesdita dhe orët vijuese do të...

Ja si do të jetë moti sot!

Vendi ynë përgjatë paradites do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta. Por duke filluar nga mesdita dhe në vijim, vranësirat do të...

Ja si do të jetë moti sot, 9 dhjetor!

Vendi ynë paraqitet me mbizotërim të kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare gjatë orëve të para të ditës. Por pasditja dhe orët vijuese i bëjnë vranësirat...

Keni plane për sot? Ja si do të jetë moti!

Keni plane për ditën e sotme, një shëtitje në natyrë, apo nëpër qytet? Epo vazhdoni, pasi moti është në krahun tuaj. Gjatë orëve të...

Si do të jetë moti sot, e hënë 25 nëntor 2019

Orët e para të ditës do të jenë nën ndikimin e vranësirave dhe shirave, ku më të dukshme shirat mbeten në zonat jugore dhe...

Si do të jetë moti sot, e premte 22 nëntor 2019

Vendi ynë do të jetë me mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare gjatë pjesë së parë të ditës. Por pasditja shton vranësirat në vend,...

Si do të jetë moti sot, e enjte 21 nëntor 2019!

Orët e para të ditës së sotme paraqiten me kthjellime dhe vranësira të lehta. Por duke filluar nga orët e mesditës dhe në vijim...

Si do të jetë moti sot, e mërkurë 20 nëntor 2019!

Vendi ynë do të vijojë të jetë me vranësira dhe reshje shiu që në orët e para të mëngjesit. Më të fokusuara shirat do...

Si do të jetë moti sot, e mërkurë 13 nëntor!

Ditën e sotme i gjithë territori do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin herë pas here reshje shiu, që...

Si do të jetë moti sot, e hënë 11 nëntor 2019!

Vendi ynë në orët e para të ditës do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta, të cilat më të fokusuara...

Ja si do të jetë moti sot!

Vendi do të karakterizohet me mot të vranët, ku vranësirat më të dendura do të jenë në zonat malore. Në të gjithë territorin herë...

Ja si do të jetë moti sot!

Orët e para të ditës së sotme do të jenë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave. Më të dukshme vranësirat do të jenë në...

Si do të jetë moti sot, e martë 5 nëntor 2019!

Vendi ynë përgjatë paradites do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, por pritet që në mesditë dhe në vijim vranësirat të zhvendosen në...

Si do të jetë moti sot, e shtunë 2 nëntor 2019!

Pjesa e parë e ditës këtë të shtunë do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të theksuara vranësirat priten në...