04:28 - 25 Janar, 2020

Etiketim: vjeshtë

Çantat e koleksionit vjeshtë-dimër janë të mrekullueshme! Ja disa sugjerime!

Në këtë sezon jo vetëm veshjet në gardërobën tuaj duhet të ndryshojnë, por edhe çantat. Për këtë arsye, dritare.net ju ka sjellë disa modele...

Fundjava e vipave në foto!

Edhe pse herë me shi e herë me diell, kjo fundjavë ka qenë plot aktivitete për vipat. Personazhet e famshëm të ekranit dhe këngëtarët,...

Foto/ Ditë vjeshte, ja veshjet më të bukura të javës nga...

Kjo javë ka qenë e gjitha me shi. Janë nxjerrë nga gardëroba të gjitha veshjet e vjeshtës. Trikot e thurura, xhupat e lëkurës, fustanet e...

Foto/ Veshjet e thurura, trendi i sezonit vjeshtë-dimër. Ja disa ide...

Mikeshat e mia është koha që t'ju njoh me një veshje, të lëmuar dhe të rehatshme. Sigurisht që po flasim për triko të thurura...

Receta/ Si të përgatisni petulla të shkrifëta, këtë pasdite me shi!

Për shumë njerëz petullat janë ushqimi më i mirë dhe në një ditë si kjo, me shi, shijojnë akoma më shumë. Shefat britanikë tregojnë sekretin...

Kombinime vjeshte që do ju bëjnë të ndiheni yll!

Vjeshta është një nga sezonet më të bukura, sepse e gjithë gardëroba juaj rigjallërohet me veshje. Nëse ju pëlqen të visheni me stil dhe...

Ja si duket vjeshta nëpër botë!

Gjallëria e ngjyrave të vjeshtës, ka diçka të veçantë. Nga gjelbërimi, gjithçka merr ngjyrë të verdhë, portokalli mandje dhe të kuqe. Pra, vjeshta është një...

Ja si ta përdorni shegët, për të zhdukur rrathët e syve!

Shega sfidon të gjitha produktet  kozmetike kundër rrudhave dhe çdo lloj operacioni plastik. Zakonisht ju ndodh shumë vajzave që t’ju krijohen rrathët e zinj...

Trikot perfekte të vjeshtës, që mund t’i vishni pavarësisht motit!

Trikot janë veshjet e pashmangsme të vjeshtës. Ato janë një veshje kaq e thjeshtë dhe praktike saqë të gjithë e zgjedhin. Ju mund t’i vishni...

Këto modele fustanesh janë perfekte për një dasmë në tetor!

Jo të gjitha dasmat janë në verë. Ka dhe nga ata që zgjedhin vjeshtën. Tetori është muaji perfekt, ku mund të vishni çfarë të...

Kapelat më shik të vjeshtës, që do t’i dashuroni!

Edhe pse jo shumë njerëz janë adhurues kapelash, pasi të shikoni trendet e këtij sezoni, do të dashuroheni pas tyre. Kapelat, veshjet e vjeshtës...

Modele xhinsesh të zeza, vetëm për vjeshtën!

Në vjeshtë, xhinset e zeza është gjithçka ju duhet ju vajzave, për t’u dukur me stil. Pra xhinset e zeza i takojnë vejshtës dhe...

Vjeshta është e Dibrës, shkoni dhe shijojeni!

Nëse doni të shijoni një fundjavë të vërtetë vjeshte, shkoni në Dibër! Atje ju presin njerëzit punëtorë me lloj-lloj frutash e perimesh që kjo stinë...

14 xhaketa xhins që do t’i dashuroni tani në vjeshtë!

Kur ju dëgjoni frazën "xhaketa xhins" e para gjë që ju vjen në mendje janë modelet klasike. Por kjo nuk është më e vërtetë,...

Modelet më të bukura të atleteve, për sezonin!

Atletet janë super të rehtashme. Ata kurrë nuk dalin nga moda, vetëm ndryshojë modelet. Nëse janë të preferuarat tuaja, po lexoni artikullin e duhur, sepse...