11:07 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: vipa

Këto janë çiftet e njohur, që gjetën dashurinë në televizion!

Shfaqjet televizive në botë, kanë bërë që shumë personazhë të famshëm të gjejnë dashurinë përmes tyre. Sot dritare.net ju sjell më poshtë sesi vipat e...

Foto/ Vipat që u zhveshën në Oskar 2019!

Tapeti i kuq tek "Oscar 2019" ishte i mbushur me më shumë fustane rozë, shik dhe jo shumë të zbuluar. Ndërsa në party-n e...

Këta janë vipat që do të bëhen me fëmijë këtë vit!

Çdo vit sjell gëzim të freskët dhe këtë 2019 është më i rëndësishëm sesa të tjerët, pasi shuam vipa presin të bëhen prindër për...

Foto/ Si do dukeshin vipat, me stilin e flokëve të viteve...

Vitet e ’80-ës ishin një dekadë e guximshme përsa i përket trendeve të modës dhe stileve të flokëve.  famshmit e asaj kohe që ndryshuan...

Foto/ Si e uruan vipat Shën Valentinin!

Urime e dhurata të shumta kemi marrë për Shën Valentin. Kjo është ajo çfarë e veçon ditën e të dashuruarve. Dita e Shën Valentinit...

Nuk do e besoni sa të shkurtër janë disa vipa të...

Ne kurrë nuk e dimë sesa të gjatë janë të famshmit. Në filma dhe muzikë ata nuk e tregojnë asnjëherë gjatësinë e tyre, por...

Ja vipat që kanë zbuluar sekretin e rinisë së përjetshme!

Të gjithë kemi dëgjuar se detoksi, joga dhe meditimi luftojnë plakjen, por shkenca provon se sekreti i rinisë së përjetshme dhe pamjet që nuk...

Këta janë vipat që pritet të martohen këtë vit!

Viti që lamë pas, kaloi me shumë martesa të njerëzve të rëndësishëm dhe të famshëm në botë. U martua Meghan Markle me Princ Harryn,...

Foto qesharake të fëmijëve, që ngjajnë shumë me personazhet publike

Si rregull, fëmijët duhet t’u ngjajnë familjarëve të tyre, kryesisht prindërve. Por ndonjëherë, duke parë fotot e fëmijëve të ëmbël, është e pamundur që...

Veshjet e vipave shqiptarë, gjatë koncertit në Vatikan

Një natë më parë, në Vatikan, për ndër të Gjergj Kastriot Skënderbeut, u mblodhën bashkë, gjithë artistët shqiptarë. Nga Dua Lipa, te Blendi Fevziu,...

Fundjava e vipave, në foto!

Jemi në ditët e para të muajit nëntor, dhe natyra është vendi me ideal për të kaluar fundjavën. Edhe temperaturat e larta, kanë favorizuar udhëtimet...

Ja si duken vipat në kopertinat e revistave dhe në jetën...

Është shumë e rëndësishme për një personazh të njohur, të jetë në kopertina revistash prestigjioze. Në momentin që do dalin në revistë, këta vipa...

Sa fitojnë vipat shqiptarë me një postim, dalin shifrat marramendëse!

Personazhet e njohur që kanë më shumë ndjekës në Instagram, janë ata që përfitojnë më shumë dhe që paguhen për çdo postim-reklamë. Në listën botërore...

I njëjti fustan në disa evente, ja vipat që guxuan!

Vipat, gjithmonë kur kanë një event, shqetësohen shumë për atë që do veshin. Ekziston një rregull i pa shkruar, që figurat publike nuk duhet...

Foto/ Kur vipat ishin në shkollë, shikoni si janë dukur!

Çfarë nëse një ditë zgjohesh në mëngjes dhe shikon se shokët e tu të gjimnazit, po drejtojnë botën dhe janë shumë të famshëm? Epo,...