11:14 - 25 Gusht, 2019

Etiketim: vipa

Foto/ Si dukeshin yjet e Hollivudit në vitet ’90

Duket sikur vitet '90 ishin dje. Nuk kishim telefon, luanim bashkë dhe argëtoheshim pa masë. Vështirë të besosh që kanë kaluar pothuajse 30 vjet...

Të pasura por hajdute, ja vipat që vuajnë nga kleptomania!

Edhe pse kanë llogari bankare në shuma marramendëse, shumë personazhe të famshëm kanë maninë e vjedhjes. Ja disa nga rastet më të çuditshme ku...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Fundjava shfrytëzohet nga të gjithë për të pushuar, dhe për të kaluar momente relaksi pranë familjeve e më të dashurve pas një jave të...

Ky është destinacioni i të gjithë vipave shqiptarë, në verë! 

Shqipëria ka plot plazhe të bukura, ku mund të shijosh pushime të përkryera. Por, pavarësisht kësaj, njerëzit kanë dëshirë të eksplorojnë dhe vendet e...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Ohh, fundjavaaaa! Relaks, qetësim nervash, çlirim stresi dhe argëtim! Të gjithë mezi presim të na vijë kjo fundjavë e uruar për t'u çliruar sadopak...

Foto/ Të famshmit që ishin në dasmën e Gaz Pajës!

Ditën e djeshme aktori i njohur i humorit, Gazmend Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi i dhanë fund beqarisë. Çifti i famshëm kurorëzoi...

Foto/ Vipat sfilatë të dyfishtë në eventin e “Geraldina Sposa”

Sfilata tradicionale e “Geraldina Sposa” bëri bashkë edhe këtë vit shumë personazhe të njohur të showbiz-it shqiptar. Mbi 1000 të ftuar u panë të...

Foto/ Ja vipat që ishin në sfilatën e Geraldina Sposa!

Geraldina Sposa organizoi të enjten mbrëma eventin e përvitshëm në pasarelën e Hotel Rognerit. Eventi, i kuruar deri në detaj nga Armand Peza dhe Marcela...

Ja vipat që kanë treguar se ngjyra rozë e flokëve, është...

Ashtu siç ngjyrat e veshjeve bëhen trend në verë, edhe ngjyra e flokëve luan një rolë të rëndësishëm në stilin e vajzave. Nëse ju...

Këta janë vipat që kanë qëndruar shokë, me ish të dashurit...

Ndërsa shumica e njerëzve, qofshin të famshëm, apo njerëz të thjeshtë, ndërpresin çdo lidhje me të dashurin e tyre kur ndahen, ka edhe nga...

Foto/ Si dukeshin yjet e Hollivudit, në të 20-tat e tyre!

Koha është e pandalshme si për njerëzit e thjeshtë, ashtu edhe për yjet e Hollivudit. Disa prej atyre janë 40 vjeç dhe ende duken...

Foto/ Shihni veshjet më të bukura në Festivalin e Kanës!

Të martën mbrëma startoi edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yje nga e gjithë bota parakaluan në tapetin e kuq, ku...

Këta janë vipat që treguan se heqja e mjekrës ndryshon gjithçka!

Dilema e një mashkulli sot është “Ta mbaj apo ta heq mjekrën?”. Përgjigja nuk është aq e thjeshtë, pasi stili i të gjithë meshkujve...

Foto/ Ja si kanë qenë vipat para se të bëheshin të...

Njerëzit ndahen në dy grupe: ata që duan që të tjerët t’i shohin fotot e tyre të fëmijërisë dhe ata që dëshpërimisht duan t’i...

Këto janë çiftet e njohur, që gjetën dashurinë në televizion!

Shfaqjet televizive në botë, kanë bërë që shumë personazhë të famshëm të gjejnë dashurinë përmes tyre. Sot dritare.net ju sjell më poshtë sesi vipat e...