18:15 - 14 Nentor, 2019

Etiketim: vipa

Mësoni se kur i kanë pasur përvojat e para seksuale disa...

Angelina Jolie dhe Johnny Depp janë ndër personazhet e rralla publik, që e kanë humbur virgjërinë në moshën 13-vjeçare. Paris Hilton këtë e ka...

Inspirohuni nga vipat, si të bëheni këtë Halloween!

Në festën e Halloween ose duhet të shkosh siç duhet, ose më mirë rrini në shtëpi. Nëse po vrisni mendjen tuaj sesi të bëheni,...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Ky tetor plot diell, i ka çuar njerëzit në plazh. Edhe disa vipa shqiptarë kanë përzgjedhur që këtë fundjavë ta kalojnë në plazh. Disa të tjerë...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Edhe pse jemi në gjysmën e dytë të tetorit, në vend ende nuk është mbyllur sezoni i plazhit. Shumë prej vipave e kaluan këtë fundjavë...

Foto/ Vipat që ishin të ftuar në promovimin e librit të...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka promovuar të mërkurën librin e saj të parë, “Koha për politikë”. Në mesazhin e saj para të ftuarve,...

Foto/ Si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Kjo fundjavë, për shumë vipa ka qenë e ngarkuar. Pjesa më e madhe e tyre ishte e ftuar në sfilatën e Alketa Vejsiut dhe Valdrin...

Foto/ Joni Peci prezanton parfumin e tij, ja të ftuarit vip!

Joni Peci është një nga stilistët më të njohur në shqipëri, i cili kuron imazhin e shumë personazheve publikë me veshjet e tij. Pas hapjes...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Fundjava shfrytëzohet nga të gjithë për të pushuar, dhe për të kaluar momente relaksi pranë familjeve e më të dashurve pas një jave të...

Foto/ Si e kaluan fundjavën vipat!

Tanimë jemi në javën e fundit të shtatorit, ndërsa moti ka qenë në favor të të gjithë atyre që kanë zgjedhur të bëjnë edhe...

Foto/ Si e kaluan vipat fundjavën!

Pas ditëve të lodhshme të punës, vjen fundjava e qetësisë dhe relaksit. Të gjithë kemi nevojë për relaksim, edhe vipat. Përmes videove të shumta,...

Foto/ Si dukeshin yjet e Hollivudit në vitet ’90

Duket sikur vitet '90 ishin dje. Nuk kishim telefon, luanim bashkë dhe argëtoheshim pa masë. Vështirë të besosh që kanë kaluar pothuajse 30 vjet...

Të pasura por hajdute, ja vipat që vuajnë nga kleptomania!

Edhe pse kanë llogari bankare në shuma marramendëse, shumë personazhe të famshëm kanë maninë e vjedhjes. Ja disa nga rastet më të çuditshme ku...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Fundjava shfrytëzohet nga të gjithë për të pushuar, dhe për të kaluar momente relaksi pranë familjeve e më të dashurve pas një jave të...

Ky është destinacioni i të gjithë vipave shqiptarë, në verë! 

Shqipëria ka plot plazhe të bukura, ku mund të shijosh pushime të përkryera. Por, pavarësisht kësaj, njerëzit kanë dëshirë të eksplorojnë dhe vendet e...

Foto/ Ja si e kaluan fundjavën, vipat shqiptarë!

Ohh, fundjavaaaa! Relaks, qetësim nervash, çlirim stresi dhe argëtim! Të gjithë mezi presim të na vijë kjo fundjavë e uruar për t'u çliruar sadopak...