18:05 - 23 Shkurt, 2020

Etiketim: video

Video/ Ja momenti kur deputetja e LSI lag kryeministrin!

Taulant Balla, kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së ka postuan në Facebook një video ku shfaqet deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj duke hedhur ujë...

Ja 10 njerëzit më të paguar, që bënë miliona vetëm me...

Kush nuk sheh YouTube sot. Dhe njerëzit që e bëjnë YouTube-in, content creators (krijuesit e videove) e dinë shumë mirë këtë dhe kanë gjetur...

Hoxha: Ka video të Ramës me zë e me figurë

Një ditë më parë gazetari Artan Hoxha përmes një statusi në facebook shkruante për disa video të dyshimta të kryeministrit Rama. I ftuar në “Opinion”...

Edhe ritransmetimi i videos së asaj gruaje është gazetari hijenash

Nga Carlo Bollino Që prej disa ditësh shumë media shqiptare po ritransmetojnë videon e një gruaje të re që është kapur në shtrat me të...

I publikoi videon e mitingut të LSI në Berat, Meta i...

I ftuar në emisionin #DritaremeRudinën kryeministri i vendit Edi Rama, ka publikuar videon e mitingut të LSI në Berat ku shikohej një prezence e...

Ja kush e filmoi Ministrin e Brendshëm duke penguar hetimin e...

Ministri teknik i Brendshëm Dritan Demiraj është filmuar teksa pengon oficerët e policë të sekuestrojnë prozhektorët e mitingut të PD, pas të cilit rreth...

Reagon Ledi Shamku: Nuk isha aspak e dehur, po edhe po...

Pas një video të publikuar në rrjetet sociale ku ishte deputetja Ledi Shamku teksa këndonte me Federik Ndocin, u përfol shumë që Shamku në...

Brenda tunelit të Shkozës që ishte kthyer në impiant kanabisi

Policia e Tiranës ka publikuar pamje nga brenda tunelit në Shkozë, që u zbulua ditën e sotme. Brenda tunelit në fjalë u gjetën një...