21:12 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: video

Voton ministrja e Financave, Anila Denaj: Të tregojmë se nuk shohim...

Ministrja e Financave, Anila Denaj ka votuar sot. Ndërsa poston foto e video në Instagram Denaj thotë se, i vjen mirë që në të...

Artan Hoxha: Ja video e frikshme që do publikoj javës tjetër

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka paralajmëruar se së shpejti do të publikohet një video të përplasjes së anëtarëve të fisit Çapja me forcat Operacionale...

U akuzua për përdhunim, del videoja e sherrit mes Neymar dhe...

Është thelluar skandali në të cilin është përfshirë futbollisti i famshëm, Neymar. Një video ka dalë së fundmi, ku duket modelja Najila Trindade Mendes...

Rama nxjerr pamje nga parku i lojërave, te Liqeni Artificial

Kryeministri i vendit Edi Rama, mëngjesin e sotëm, përmes një postimi në Facebook, ka nxjerrë pamjet nga parku i lojërave, te Liqeni Artificial i...

Videoja virale e 2 shqiptarëve, reagon protagonisti: Ja e vërteta!

Videoja e dy shqiptareve në Itali teksa filmojnë me telefon, u bë shpejt virale në rrjetet sociale. Ndërkohë, së fundmi ka reaguar një nga...

Rama nxjerr videon: Pamje nga Bulevardi i ri i Kasharit!

Kryeministri i vendit, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka nxjerrë pamje nga punimet në Bulevardin e ri të Kasharit, në Tiranë. Rama shprehet...

Skandali seksual në zyrën e gjykatësit, del videoja e bashkëpunëtores që...

Biseda për transferime nga vendi i punës dhe një aferë dashurie në zyrën e një gjykatësi të Gjykatës Themelore të Shkupit ka përfshirë opinionin...

Rama nxjerr videon: Hapësirat e dijes, pranë qendrave të banimit!

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, ka nxjerrë një video në Facebook, të bibliotekës “Musine Kokalari”. Ju mund të lexoni aty, dhe të merrni libra...

Rama nxjerr videon: Pamje nga Kruja e rilindur!

Mëngjesin e  sotëm, kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën, duke përshëndetur ndjekësit e tij me disa pamje nga Kruja. Rama ka nxjerrë një video...

Video/ Surpriza e grupit mediatik për Irfan Hysenbelliun!

Në 60-vjetorin e lindjes së krijuesit të grupit mediatik, Hysenbelliu Group, News 24 i bëri një surprizë presidentit, Irfan Hysenbelliut. Gazetarë dhe drejtues të të...

Rama nxjerr videon nga takimi me kryeministrin kinez, Li Keqiang

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka nxjerrë videon nga takimi i tij me homologun kinez Li Keqiang, në Dubrovnik të Kroacisë. Nga...

Rama: Ja si po ecin punimet e rrugës Kardhiq-Delvinë!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka nxjerrë një video të ndërtimit të rrugës Kardhiq-Delvinë. Duke uruar një...

Video/ Momenti i tmerrshëm kur luani, sulmon trajnuesin në cirk!

Një video rrëqethëse është shpërndarë këtë të mërkurë në rrjet, ku shihet një luan në cirk që sulmon trajnuesin e tij. Luani ka sulmuar trajnuesin,...

Video/ Tentoi t’i bllokojë rrugën Ramës, policia ndalon ish-deputetin e PD...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është shoqëruar në polici, pasi tentoi t'i ndërpresë rrugën kryeministrit Rama në Linas të Cërrikut. Për arrestimin e...

Rezarta Shkurta publikon videon e veçantë të Nexhmije Hoxhës, me familjen

Bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, Rezarta Shkurta ka publikuar në Instagram një video të familjes së saj. Në fokus të videos janë çastet e...