02:44 - 20 Janar, 2020

Etiketim: video

Anri Sala: Ju tregoj videon time të parë!

Sot Anri Sala njihet në të gjithë botën për punët artistike dhe instalacionet e tij po shfaqen në ekspozitat më të njohura. Në intervistën me...

Video/ Ja çasti kur Elvana Gjata injoron vajzën që mundohet t’i...

Elvana Gjata dhe Arilena Ara kanë qenë kryelajmi i ditëve të fundit për shkak të Festivalit të 58 të Këngës. Ishte Arilena që e...

Video/ Ervin Salianji publikon përgjime të tjera për çështjen Babale

Ashtu siç kishte paralajmëruar, ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka publikuar prova të reja rreth dosjes “Babale”. Përmes një deklarate për medie, Salianji...

Videomania dhe mitomania e Ilir Metës

Nga Mero Baze Duket se videoja ka bërë histori në vetdijen politike të Ilir Metës. Prej vitit 2011, kur një video e regjistruar nga ish...

Debati i javës që po lëmë pas/ Kush është Romina Kuko!

Zv/ministrja e Brendshme, Romina Kuko reagoi dje pas disa lajmeve të media të ndryshme që aluduan për një marrëdhënie të saj me ambasadorin e...

Çfarë fshihet në videon e presidentit? Gazetarët japin detajet

Situata politike është tensionuar këto ditë, sa i përket Gjykatës Kushtetuese, në përplasjen mes Presidentit, Qeverisë dhe KED-së. Të shtunën zëdhënësi i Presidentit njoftoi se...

Jeta sekrete e murgeshave dhe preceptimet tona të gabuara!

Unë gjithmonë kam qenë e apasionuar për njerëzit që zgjedhin të jetojnë jetë radikale. Isha kurioze të dija se çfarë fshihej në Konventin e...

Video/ Bes Kallaku zbulon frikën më të madhe të Olsi Bylykut

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar frikën më të madhe të Olsi Bylykut. Ndërsa poston një video nga xhirimet e filmit “Flaco”, i cili...

Video/ Pasagjeri godet me grushte shoferin e urbanit, në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një djalë ka rrahur shoferin e urbanit të linjës Kombinat-Kinostudio. Siç shihet...

Videot e ISIS po montohen në Kosovë

Ikën nga një burg në lindje të Sirisë. E tani katër shqiptar që luftonin  përkrahë Shtetit Islamik, duket se janë aktivizuar sërish. Madje kjo po demonstrohet...

Video/ Shpërthim në studion e Jonida Shehut: Desh vdiqa!

Jemi në vigjilje të Halloween. Ndërsa përgatitjet për festën kanë nisur, janë blerë kostumet, shtëpitë po dekorohen, nuk kanë të mbaruar as surprizat e...

Video/ Rama i jep makinës pa prekur timonin: Sot nisi në...

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka postuar në Facebook një video, ku shihet ndërsa i jep makinës, pa prekur timonin. Kryeministri shkruan në Facebook se,...

Përdoruesit hedhin akuza ndaj Youtube: Po na dëmton fëmijët!

Nga Flora Carmichael BBC World Service “Vajza ime e ëmbël 10 vjeçe, kërkoi me pafajësinë e saj për “video të kërcimit tap dance” shkroi...

Video/ Dreri hyn në sallonin e parukerisë dhe terrorizon klientët!

Një kamera sigurie ka kapur pamjet kur një dre ka hyrë në ambientet e një salloni bukurie në New York.  Ndërsa të pranishmit kanë...

Ja sa para fitojnë vlogerët me videot që postojnë në YouTube!

Të gjithë kemi dëgjuar për histori suksesi të njerëzve të zakonshëm që kanë arritur të fitojnë shumë para vetëm duke punuar me videot në...