10:08 - 19 Shkurt, 2020

Etiketim: veteasgjesim

Balla: PS nuk blen vota, PD dhe LSI drejt vetasgjësimit

Taulant Balla i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në News24, ka mohuar se, Partia Socialiste ka vjedhur vota pavarësisht përgjimeve të publikuara. Balla...