12:02 - 15 Shtator, 2019

Etiketim: veshje

Veshjet më të bukura nga Java e Modës në Nju Jork!

Në Javën e Modës në Nju Jork ka pasur momente të paharrueshme që nga Gigi Hadid duke ecur këmbë zbathur dhe përshëndetur me Marc...

Stilet më të bukura të rrugës, nga Java e Modës në...

Muaji i modës ka rinisur në Nju Jork, me të famshme, modele që tregojnë veshjet mahnitëse të kompanive më të mëdha të modës. Ndërsa tendencat...

10 modele kostumesh, perfekte për vjeshtën

Nuk ka veshje më klas për femrat, sesa një kostum. Për më tepër, ata janë shumë në modë tani. Victoria Beckham i vesh gjithnjë. Edhe...

Kjo veshje e Dua Lipës, do t’ju mahnisë!

Dua Lipa, përveçse një artiste e suksesshme dhe shumë e zonja, është dhe një nga vajzat e njohura që gjithmonë ndjek tendencat e fundit...

Foto/ Meghan Markle, mbretërorja me stilin më të bukur të veshjes!

Dukesha e Sussex feston sot 38-vjetorin e lindjes. Për të shënjuar ditën e saj të veçantë, dritare.net ka sjellë veshjet më mahnitëse të Meghan...

Veshjet më të bukura të Kidës, nga kjo verë!

Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare, dhe çdo ditë po na tregon arritjet e saj në industrinë muzikore. Nga bashkëpunimi me...

20 fustane që mund t’i vishni në punë dhe në dasma

Dritare.net e di që ju vajzat gjithmonë blini 100 fustane dhe i vishni nga një herë, sepse një fustan që blini për dasmë, nuk...

E shanë se këndoi para fëmijëve e zhveshur, Fjolla Morina ka...

Fjolla Morina performoi mbrëmjen e së mërkurës në Skënderaj.  Ndërkohë kanë qenë jo të pakta kritikat që i janë adresuar këngëtares përsa i përket...

Foto/ Mbretëroret mahnitëse këtë javë, me fustanet verore

Mbretëroret kanë qenë shumë, ama shumë të zëna këtë javë. E ndërsa merrnin pjesë në angazhime, mbretëroret dukeshin mahnitëse me veshjet e tyre Tani është...

Modelet më të bukura të xhinseve, që do ju bëjnë të...

Gjetja e xhinse  të përsosur mund të duket e pamundur, por për fat të mirë, ka më shumë opsione se kurrë, në bazë të...

Ja pse Afërdita Dreshaj është kaq e veçantë nga vajzat e...

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është bërë pak kohë që ka pasur një shkëputje nga muzika, por vijon të mbetet në kontakt me fansat e saj...

Ja 10 fustanet më të bukura të Fiori Dardhës!

Autorja e emisionit investigativ "Boom", Fiori Dardha është padyshim një nga vajzat më të dashura dhe më të ëmbla të ekranit. Në postimet e saj...

Foto/ Ja veshjet mahnitëse të zonjave mbretërore, këtë korrik!

Ne e adhurojmë këtë kohë të vitit! Të gjitha zonjat tona të preferuara mbretërore janë jashtë dhe na mahnitin me stilin e tyre veror. Wimbledon,...

Foto/ Mbretëresha Letizia shkëlqen me këmishën dhe fundin bardhë e blu

Mbretëresha e Spanjës, Letizia  na mahniti ndërsa mbërriti në eventin e Akademisë Ushtarake. Letizia tërhoqi gjithë vëmendjen me veshjen e saj. Mbretëresha kishte veshur një...

Stili i rrugës, ja disa nga veshjet më të bukura!

Java e Modës Haute Couture ën Prasi, na ka sjellë veshjet më të bukura të stilit të rrugës, këtë korrik. Nëse deri tani nuk keni...